سرمایه گذاری جهت شتابدهی

استارتاپ‌ها برای طی دوره‌ی رشد خود به سرمایه نیاز دارند. مجموعه اگزه، با توجه به نیاز آن‌ها مبلغی را برای این منظور در اختیارشان قرار خواهد داد.

فضای کار اشتراکی

تیم‌های برگزیده شده در مجموعه اگزه می‌توانند در فضای کار اشتراکی، به همراه سایر استارتاپ‌ها مراحل رشد خود را طی کنند. حضور در فضای کار اشتراکی علاوه بر امکان استفاده از خدمات مجموعه، امکان تعامل بین استارتاپ‌ها را نیز فراهم می‌کند.

آموزش و منتورینگ

استارتاپ‌ها عموما مجموعه‌هایی کوچک با تخصص‌های محدود هستند. برای استفاده از آموزش‌ها و منتورینگ حرفه‌ای جهت طی کردن صحیح مسیر، مجموعه اگزه با بهترین منتورها و مشاوران در زمینه‌های مورد نیاز همکاری می‌کند و این خدمت در اختیار تیم‌های تحت حمایت قرار می‌گیرد.

شبکه‌سازی با سرویس‌های خدمات‌دهنده

ارتباط با استارتاپ‌ها و موسسات خدمات‌دهنده یکی از مهمتریم روشها برای تسهیل روند رشد یک استارتاپ است. اگزه با ایجاد شبکه‌ای از سرویس‌های خدمات‌دهنده در راستای حرکت استارتاپ‌ها، آن‌ها را از این لحاظ بی‌نیاز می‌کند.

بازاریابی بین المللی

تیم بازاریابی بین‌المللی اگزه با توجه به نوع محصول یا خدمات شما و با بررسی بازار هدف، بهترین استراتژی ارائه در سطح جهانی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ثبت مالکیت فکری و حقوقی بین المللی

برای صیانت از حقوق مادی و معنوی محصولات و خدمات در عرصه بین‌المللی، ثبت بین‌المللی آن‌ها ضروری است. مجموعه اگزه با همکاری مشاوران حقوقی بین‌المللی این دغدغه را برای شما برطرف می‌کند.

تسهیل تراکنش بین‌المللی

با توجه به تحریم بانک‌ها و موسسات مالی ایران در سطح جهانی، ورود و خروج ارز یکی از بزرگترین معضلات موجود بر سر راه صادرات است. تیم مالی اگزه، برای رفع این مشکل به نوآوری‌هایی در این زمینه دست زده است که آن‌ها در اختیار اکوسیستم استارتاپی و استارتاپ‌های تحت حمایت خود قرار می‌دهد.

تسهیل روند حمل و نقل بین‌المللی کالا

اگزه به شما کمک می‌کند بهترین راه ارتباطی را با دنیای تجارت جهانی پیدا کنید و بتوانید به‌راحتی محصول یا خدمت خود را در بازارهای بین‌المللی عرضه کنید.